Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: G1 Skrzat Grupa 2 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-05-05
1 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
2 | GRÓD GRODZISKO | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
3 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
4 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
5 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
6 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
7 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
8 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
9 | ORZEŁ RYCZÓW | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
10 | GRÓD GRODZISKO | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
11 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
12 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
13 | ORZEŁ RYCZÓW | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
14 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
15 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-05 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
Kolejka: 2 w dniach 2024-05-12
16 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
17 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
18 | ORZEŁ RYCZÓW | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
19 | GRÓD GRODZISKO | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
20 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
21 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
22 | ORZEŁ RYCZÓW | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
23 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
24 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
25 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
26 | GRÓD GRODZISKO | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
27 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
28 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
29 | ORZEŁ RYCZÓW | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
30 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-12 | 10:00 | LKS Gród Grodzisko (Grodzisko, Grodowa 15) | : |
Kolejka: 3 w dniach 2024-05-19
31 | WISŁA ŁĄCZANY | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
32 | ORZEŁ RYCZÓW | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
33 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
34 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
35 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
36 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
37 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
38 | ORZEŁ RYCZÓW | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
39 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
40 | ORZEŁ RYCZÓW | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
41 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
42 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
43 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
44 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
45 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-19 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
Kolejka: 4 w dniach 2024-05-26
46 | ORZEŁ RYCZÓW | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
47 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
48 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
49 | ORZEŁ RYCZÓW | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
50 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
51 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
52 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
53 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
54 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
55 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
56 | ORZEŁ RYCZÓW | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
57 | WISŁA ŁĄCZANY | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
58 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
59 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
60 | GRÓD GRODZISKO | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-26 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
Kolejka: 5 w dniach 2024-06-02
61 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
62 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
63 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
64 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
65 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
66 | ORZEŁ RYCZÓW | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
67 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
68 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
69 | GRÓD GRODZISKO | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
70 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
71 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
72 | ORZEŁ RYCZÓW | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
73 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
74 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
75 | WISŁA ŁĄCZANY | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Przełęcz Kossowa (Kossowa 74) | : |
Kolejka: 6 w dniach 2024-06-09
76 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
77 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
78 | GRÓD GRODZISKO | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
79 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
80 | ORZEŁ RYCZÓW | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
81 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
82 | GRÓD GRODZISKO | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
83 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
84 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
85 | ASTRA II SPYTKOWICE | - | GRÓD GRODZISKO | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
86 | ASTRA I SPYTKOWICE | - | WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
87 | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
88 | WISŁA ŁĄCZANY | - | ASTRA II SPYTKOWICE | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
89 | GRÓD GRODZISKO | - | PRZEŁĘCZ KOSSOWA | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
90 | ORZEŁ RYCZÓW | - | ASTRA I SPYTKOWICE | 2024-06-09 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |